Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Lineaariset - vahvistimet - äänet > MAX4409EUD+T
MAX4409EUD+T
MAX4409EUD+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX4409EUD+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX4409EUD+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP AUDIO .08W STER 14TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MAX4409EUD+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP AUDIO .08W STER 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6031 pcs Tietolomake MAX4409Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.6 V
Tyyppi Class AB Toimittaja Device Package 14-TSSOP
Sarja DirectDrive® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) lähtö Tyyppi 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load 80mW x 2 @ 16 Ohm