MAX530BEAG+
MAX530BEAG+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX530BEAG+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX530BEAG+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DAC 12BIT PAR/VOLT I/O 24SSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MAX530BEAG+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DAC 12BIT PAR/VOLT I/O 24SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13442 pcs Tietolomake MAX530Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Digital 5V
Jännite - Supply, Analog ±5V Toimittaja Device Package 24-SSOP
asettumisaika 25µs (Typ) Sarja -
Viite Tyyppi External, Internal Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) lähtö Tyyppi Voltage - Buffered
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C D / A-muuntimien määrä 1