Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > MAX6143AASA25+
MAX6143AASA25+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX6143AASA25+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX6143AASA25+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MAX6143AASA25+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15979 pcs Tietolomake MAX6143Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input 4.5 V ~ 40 V Toleranssi ±0.06%
lämpötila kerroin 3ppm/°C Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Viite Tyyppi Series
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 6.8µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 3.8µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.06% 30mA 8-SOIC Nykyinen - Supply 600µA
Nykyinen - Tuotos 30mA Perusosan osanumero MAX6143