MAX6307UK39D2-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX6307UK39D2-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX6307UK39D2-T |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC PROGRAM 3.900V RESET SOT23-5 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX6307UK39D2-T | Valmistaja | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC PROGRAM 3.900V RESET SOT23-5 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4351 pcs | Tietolomake | Part Numbering SystemMAX6305-13 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännite - Kynnys | 3.9V, Adj |
| Tyyppi | Multi-Voltage Supervisor | Toimittaja Device Package | SOT-23-5 |
| Sarja | - | Nollaa aikakatkaisu | 20 ms Minimum |
| asettaa uudelleen | Active Low | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | SC-74A, SOT-753 | ulostulo | Open Drain or Open Collector |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) | Lukumäärä Jännitteet valvoman | 2 |