MAX6474TA15AD3+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX6474TA15AD3+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX6474TA15AD3+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX6474TA15AD3+ | Valmistaja | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC REG LIN POS ADJ 300MA 8TDFN | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännitepudotus (max) | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 1.25V (1.5V) | Voltage - lähtö (Max) | 5.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 5.5V | Toimittaja Device Package | 8-TDFN (3x3) |
| Pakkaus | Strip | Pakkaus / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| PSRR | - | lähtö Tyyppi | Adjustable (Fixed) |
| Output Configuration | Positive | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, 1.25 V ~ 5.5 V 300mA 8-TDFN (3x3) | Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 136µA |
| Nykyinen - Tuotos | 300mA | Ohjaustoiminnot | Enable, Manual Reset, Reset |