Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MAX8510ETA33+T
MAX8510ETA33+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX8510ETA33+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX8510ETA33+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 120MA 8TDFN
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MAX8510ETA33+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 120MA 8TDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 94307 pcs Tietolomake MAX8510-12Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.12V @ 120mA (Typ)
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 8-TDFN-EP (2x2)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-WFDFN Exposed Pad
PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 120mA 8-TDFN-EP (2x2)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 90µA Nykyinen - Tuotos 120mA