Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-vahvistimet > SC1894A-00C13
SC1894A-00C13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SC1894A-00C13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SC1894A-00C13
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP CELL 225MHZ-3.8GHZ 64QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SC1894A-00C13 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC AMP CELL 225MHZ-3.8GHZ 64QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5898 pcs Tietolomake SC1894
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 1.7 V ~ 1.9 V, 3.1 V ~ 3.5 V
Test Frequency 225MHz ~ 3.8GHz Toimittaja Device Package 64-QFN (9x9)
Sarja - RF Tyyppi Cellular, DVB-H, HSDPA, ISDB-T, LTE, TD-LTE, TD-SCDMA, WiMAX, W-CDMA
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 64-VFQFN Exposed Pad
P1dB - Noise Kuva -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Saada - Taajuus 225MHz ~ 3.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Amplifier IC Cellular, DVB-H, HSDPA, ISDB-T, LTE, TD-LTE, TD-SCDMA, WiMAX, W-CDMA 225MHz ~ 3.8GHz 64-QFN (9x9) Nykyinen - Supply 100mA, 840mA
Liittyvät tuotteet
SC189EULTRT Image
  • Osa#:SC189EULTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC REG BCK 1.28V 1.5A SYNC 6MLPD
  • Varastossa:116936
SC189AULTRT Image
  • Osa#:SC189AULTRT
  • valmistajat:Semtech
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1V 1.5A SYNC 6MLPD
  • Varastossa:115226
SC189BSKTRT Image
  • Osa#:SC189BSKTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.1V 1.5A SYNC SOT23
  • Osa#:SC187ULTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK PROG 4A SYNC 16MLPD
SC189FULTRT Image
  • Osa#:SC189FULTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.3V 1.5A SYNC 6MLPD
SC189ASKTRT Image
  • Osa#:SC189ASKTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1V 1.5A SYNC SOT23-5
SC189HSKTRT Image
  • Osa#:SC189HSKTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.5V 1.5A SYNC SOT23
SC189BULTRT Image
  • Osa#:SC189BULTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.1V 1.5A SYNC 6MLPD
SC189CULTRT Image
  • Osa#:SC189CULTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.2V 1.5A SYNC 6MLPQ
SC189CSKTRT Image
  • Osa#:SC189CSKTRT
  • Kuvaus:IC REG BUCK 1.2V 1.5A SYNC SOT23