Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > E1225H24B1-FSR
E1225H24B1-FSR
E1225H24B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E1225H24B1-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E1225H24B1-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM TACH 24VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero E1225H24B1-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM TACH 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.434 lb (196.86g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.240 in H2O (59.8 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja E1225 RPM 2600 RPM
Käyttölämpötila - melu 40.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Speed Sensor (Tach)
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.240A