Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > E9225E24B2-FSR
E9225E24B2-FSR
E9225E24B2-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E9225E24B2-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E9225E24B2-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM LCKD RTR 24VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero E9225E24B2-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM LCKD RTR 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.245 lb (111.13g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.280 in H2O (69.7 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja E9225 RPM 3600 RPM
Käyttölämpötila - melu 39.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.255A laakeri tyyppi Ball