Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F1238H12BT-FHR
F1238H12BT-FHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1238H12BT-FHR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1238H12BT-FHR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero F1238H12BT-FHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino 0.59 lb (267.62g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Terminals
staattinen paine 0.280 in H2O (69.7 Pa) Koko / Dimension Square - 119mm L x 119mm H
Sarja F1238-H RPM 3000 RPM
Käyttölämpötila - melu 41.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame -
Materiaali - Blade - Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.440A laakeri tyyppi Ball