Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F6025X24B-FHR
F6025X24B-FHR
F6025X24B-FHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F6025X24B-FHR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F6025X24B-FHR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero F6025X24B-FHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.139 lb (63.05g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.370 in H2O (92.2 Pa) Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Sarja F6025-H RPM 5800 RPM
Käyttölämpötila - melu 42.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.170A laakeri tyyppi Ball