Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F8025E12B1-FHR
F8025E12B1-FHR
F8025E12B1-FHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F8025E12B1-FHR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F8025E12B1-FHR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero F8025E12B1-FHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM TACH 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.182 lb (82.55g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.210 in H2O (52.3 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja F8025-H RPM 3600 RPM
Käyttölämpötila - melu 35.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Speed Sensor (Tach) Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.240A laakeri tyyppi Ball