Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > F8025H24B-FSR-L2
F8025H24B-FSR-L2
F8025H24B-FSR-L2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F8025H24B-FSR-L2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F8025H24B-FSR-L2
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero F8025H24B-FSR-L2 Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.174 lb (78.93g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.120 in H2O (29.9 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja F8025 RPM 2400 RPM
Muut nimet 1570-1572 Käyttölämpötila -
melu 29.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali - Frame - Materiaali - Blade -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.090A laakeri tyyppi Ball