Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > G1225E12B-FSR-CC
G1225E12B-FSR-CC
G1225E12B-FSR-CC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G1225E12B-FSR-CC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G1225E12B-FSR-CC
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM CC 12VDC
Product parameter
Osa numero G1225E12B-FSR-CC Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM CC 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.434 lb (196.86g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.220 in H2O (54.8 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja G1225 RPM 2700 RPM
Käyttölämpötila - melu 42.0 dB(A)
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.720A laakeri tyyppi Ball