Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > G1225M12B6-FSR
G1225M12B6-FSR
G1225M12B6-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G1225M12B6-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G1225M12B6-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC
Product parameter
Osa numero G1225M12B6-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM PWM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.434 lb (196.86g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.150 in H2O (37.3 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja G1225 RPM 2100 RPM
Käyttölämpötila - melu 33.0 dB(A)
ominaisuudet PWM Control Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.350A laakeri tyyppi Ball