Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > G6015E24B-RGR-CC-GB
G6015E24B-RGR-CC-GB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G6015E24B-RGR-CC-GB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G6015E24B-RGR-CC-GB
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero G6015E24B-RGR-CC-GB Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.30mm
Paino 0.059 lb (26.76g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.240 in H2O (59.8 Pa) Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Sarja G6015-G RPM 5200 RPM
Muut nimet 1570-1619 Käyttölämpötila -
melu 32.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.110A laakeri tyyppi Ball