Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MB6010H12B-RSR
MB6010H12B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MB6010H12B-RSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MB6010H12B-RSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero MB6010H12B-RSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.20mm
Paino 0.059 lb (26.76g) Voltage Range 6 ~ 13.8VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.080 in H2O (19.9 Pa) Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Sarja MB6010 RPM 3900 RPM
Muut nimet 1570-1686 Käyttölämpötila -
melu 28.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.120A laakeri tyyppi Ball