Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MD9238H24B1-FSR
MD9238H24B1-FSR
MD9238H24B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MD9238H24B1-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MD9238H24B1-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero MD9238H24B1-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino 0.397 lb (180.08g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.600 in H2O (149.5 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja MD9238 RPM 4400 RPM
Muut nimet 1570-1734 Käyttölämpötila -
melu 53.5 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Speed Sensor (Tach) Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.450A laakeri tyyppi Ball