Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MM2280H48B1+6-FSR
MM2280H48B1+6-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MM2280H48B1+6-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MM2280H48B1+6-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN DC AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MM2280H48B1+6-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN DC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5176 pcs Tietolomake
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 80.00mm
Voltage Range - Jännite - Rated 48VDC
päättyminen 4 Wire Leads staattinen paine 0.097 in H2O (24.3 Pa)
Koko / Dimension Round - 222mm Dia Sarja MM2280
RPM 3000 RPM Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
melu 60.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame Magnesium Alloy Materiaali - Blade Magnesium Alloy
Lifetime @ Temp. - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 1.40A