Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MR1238L24B1-FSR
MR1238L24B1-FSR
MR1238L24B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MR1238L24B1-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MR1238L24B1-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero MR1238L24B1-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino 0.838 lb (380.11g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.660 in H2O (164.4 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja MR1238 RPM 3500 RPM
Käyttölämpötila - melu 58.5 dB(A)
Materiaali - Frame Plastic Materiaali - Blade Plastic
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.650A laakeri tyyppi Ball