Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MR8032M24B1-FSR
MR8032M24B1-FSR
MR8032M24B1-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MR8032M24B1-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MR8032M24B1-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MR8032M24B1-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 32.00mm
Paino 0.32 lb (145.15g) Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.640 in H2O (159.4 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja MR8032 RPM 5500 RPM
Käyttölämpötila - melu 45.2 dB(A)
Materiaali - Frame Plastic Materiaali - Blade Plastic
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.270A laakeri tyyppi Ball