Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MS2006M12B2-RSR
MS2006M12B2-RSR
MS2006M12B2-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS2006M12B2-RSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS2006M12B2-RSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 20X6.5MM BALL 12VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero MS2006M12B2-RSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 20X6.5MM BALL 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 6.50mm
Paino 0.007 lb (3.18g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen -
staattinen paine 0.080 in H2O (20.0 Pa) Koko / Dimension Square - 20mm L x 20mm H
Sarja MS2006 RPM 8000 RPM
Käyttölämpötila - melu 21.0 dB(A)
Materiaali - Frame Plastic Materiaali - Blade Plastic
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.040A laakeri tyyppi Ball