Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > AC-tuulettimet > UF92B23-BWHR
UF92B23-BWHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UF92B23-BWHR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UF92B23-BWHR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero UF92B23-BWHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM 230VAC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6129 pcs Tietolomake AC Axial Part Numbering GuideUF92B Series
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino 0.618 lb (280.32g) Voltage Range -
Jännite - Rated 230VAC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.260 in H2O (64.8 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja UF92B RPM 3000 RPM
Virta (wattia) 14.00W Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
melu 36.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Frame Aluminum Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.070A