Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 24FC64F-I/ST
24FC64F-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 24FC64F-I/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 24FC64F-I/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 64K I2C 1MHZ 8TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 24FC64F-I/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 64K I2C 1MHZ 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155065 pcs Tietolomake 24(AA,LC,FC)64F
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 1.7 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 24FC64FIST Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 64Kb (8K x 8)
Muistipiiri I²C Muistimuoto EEPROM
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 1MHz 400ns 8-TSSOP Kellotaajuus 1MHz