24LC025-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 24LC025-I/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 24LC025-I/P |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1260 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 24LC025-I/P | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-PDIP | Sarja | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet | 24LC025I/P | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| muistin tyyppi | Non-Volatile | muistin koko | 2Kb (256 x 8) |
| Muistipiiri | I²C | Muistimuoto | EEPROM |
| Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP | Kellotaajuus | 400kHz |