24LC025T-I/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 24LC025T-I/MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 24LC025T-I/MS |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8MSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 24LC025T-I/MS | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8MSOP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-MSOP | Sarja | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 2Kb (256 x 8) | Muistipiiri | I²C |
| Muistimuoto | EEPROM | Valmistajan toimitusaika | 5 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-MSOP |
| Kellotaajuus | 400kHz | Perusosan osanumero | 24LC025 |