25LC040-I/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC040-I/SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 25LC040-I/SN |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | 25LC040-I/SN | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 117444 pcs | Tietolomake | 25AA040, 25(L)C040 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC | Sarja | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet | 25LC040ISN | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi | Non-Volatile | muistin koko | 4Kb (512 x 8) |
| Muistipiiri | SPI | Muistimuoto | EEPROM |
| Valmistajan toimitusaika | 5 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-SOIC | Kellotaajuus | 2MHz |