Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC040A-M/P
25LC040A-M/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC040A-M/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC040A-M/P
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 25LC040A-M/P Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4625 pcs Tietolomake 25(AA, LC)040A
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 4Kb (512 x 8) Muistipiiri SPI
Muistimuoto EEPROM Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Kellotaajuus 10MHz