Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC080A-I/ST
25LC080A-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC080A-I/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC080A-I/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 25LC080A-I/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113289 pcs Tietolomake 25AA080(A,B), 25LC080(A,B)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 25LC080AIST Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 8Kb (1K x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP Kellotaajuus 10MHz