25LC080C-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC080C-I/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 25LC080C-I/ST |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | 25LC080C-I/ST | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 110104 pcs | Tietolomake | 25AA080(C,D), 25LC080(C,D) |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-TSSOP | Sarja | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Muut nimet | 25LC080CIST | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi | Non-Volatile | muistin koko | 8Kb (1K x 8) |
| Muistipiiri | SPI | Muistimuoto | EEPROM |
| Valmistajan toimitusaika | 8 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP | Kellotaajuus | 10MHz |