Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC1024-I/P
25LC1024-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC1024-I/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC1024-I/P
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 25LC1024-I/P Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35205 pcs Tietolomake 25LC1024
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 6ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 25LC1024IP Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 1Mb (128K x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-PDIP Kellotaajuus 20MHz