Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC320AT-E/MS
25LC320AT-E/MS
25LC320AT-E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC320AT-E/MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC320AT-E/MS
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 25LC320AT-E/MS Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86347 pcs Tietolomake 25AA320A, 25LC320A
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-MSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Muut nimet 25LC320AT-E/MSTR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 32Kb (4K x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP Kellotaajuus 10MHz