Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti - Configuration Proms for FPGAs > AT17N512-10SC
AT17N512-10SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT17N512-10SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT17N512-10SC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5747 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT17N512-10SC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FPGA 512K CONFIG MEM 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5747 pcs Tietolomake AT17Nzzz
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
ohjelmoitava Tyyppi Serial EEPROM Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C