Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT24C02-10PC-2.7
AT24C02-10PC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT24C02-10PC-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT24C02-10PC-2.7
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5810 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT24C02-10PC-2.7 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5810 pcs Tietolomake AT24C01A,0x,16
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 2Kb (256 x 8) Muistipiiri I²C
Muistimuoto EEPROM Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Kellotaajuus 400kHz