Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT25010-10PC-2.7
AT25010-10PC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT25010-10PC-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT25010-10PC-2.7
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 1K SPI 3MHZ 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5610 pcs
Product parameter
Osa numero AT25010-10PC-2.7 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 1K SPI 3MHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5610 pcs Tietolomake AT25010,20,40
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 1Kb (128 x 8) Muistipiiri SPI
Muistimuoto EEPROM Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 3MHz 8-PDIP Kellotaajuus 3MHz