Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27BV010-90JC
AT27BV010-90JC
AT27BV010-90JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27BV010-90JC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27BV010-90JC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5192 pcs
Product parameter
Osa numero AT27BV010-90JC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5192 pcs Tietolomake AT27BV010
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 32-PLCC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount