Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27BV256-70RI
AT27BV256-70RI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27BV256-70RI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27BV256-70RI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4968 pcs
Product parameter
Osa numero AT27BV256-70RI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4968 pcs Tietolomake AT27BV256
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 28-SOIC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Muut nimet AT27BV25670RI Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC)