Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27C010-45TC
AT27C010-45TC
AT27C010-45TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27C010-45TC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27C010-45TC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4816 pcs
Product parameter
Osa numero AT27C010-45TC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4816 pcs Tietolomake AT27C010(L)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 32-TSOP Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Muut nimet AT27C01045TC Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC)