Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27C1024-55VI
AT27C1024-55VI
AT27C1024-55VI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27C1024-55VI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27C1024-55VI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6028 pcs
Product parameter
Osa numero AT27C1024-55VI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6028 pcs Tietolomake AT27C1024
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 40-VSOP Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Muut nimet AT27C102455VI Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC)