Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27C2048-55PC
AT27C2048-55PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27C2048-55PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27C2048-55PC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 2M PARALLEL 40DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5224 pcs
Product parameter
Osa numero AT27C2048-55PC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 2M PARALLEL 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5224 pcs Tietolomake AT27C2048
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 40-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Muut nimet AT27C204855PC Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC)