Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT27C512R-45RI
AT27C512R-45RI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT27C512R-45RI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT27C512R-45RI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 28SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5121 pcs
Product parameter
Osa numero AT27C512R-45RI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5121 pcs Tietolomake AT27C512R
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia EPROM - OTP
Toimittaja Device Package 28-SOIC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Muut nimet AT27C512R45RI Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC)