Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT45D011-SI
AT45D011-SI
AT45D011-SI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT45D011-SI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT45D011-SI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M SPI 15MHZ 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5719 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT45D011-SI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M SPI 15MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5719 pcs Tietolomake AT45D011
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 15ms
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia FLASH
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Muut nimet AT45D011SI Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 1Mb (264 Bytes x 512 pages)
Muistipiiri SPI Muistimuoto FLASH
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus FLASH Memory IC 1Mb (264 Bytes x 512 pages) SPI 15MHz 8-SOIC
Kellotaajuus 15MHz Perusosan osanumero AT45D011