Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT49F001AT-55VI
AT49F001AT-55VI
AT49F001AT-55VI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT49F001AT-55VI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT49F001AT-55VI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5790 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero AT49F001AT-55VI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5790 pcs Tietolomake AT49F001A, AN, AT, ANT
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 50µs
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia FLASH
Toimittaja Device Package 32-VSOP Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount