Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT49F001NT-55PI
AT49F001NT-55PI
AT49F001NT-55PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT49F001NT-55PI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT49F001NT-55PI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 32DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4811 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT49F001NT-55PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 32DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4811 pcs Tietolomake AT49F001(N,T,NT)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 50µs
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia FLASH
Toimittaja Device Package 32-DIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 32-DIP (0.600", 15.24mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) Asennustyyppi Through Hole