Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > AT49F1024A-45VL
AT49F1024A-45VL
AT49F1024A-45VL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT49F1024A-45VL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT49F1024A-45VL
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP
Product parameter
Osa numero AT49F1024A-45VL Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5453 pcs Tietolomake AT49F1024A
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 50µs
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia FLASH
Toimittaja Device Package 40-VSOP Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount