Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT89LP3240-20PU
AT89LP3240-20PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT89LP3240-20PU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT89LP3240-20PU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
220 pcs
Product parameter
Osa numero AT89LP3240-20PU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33941 pcs Tietolomake AT89LP3240,6440
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 40-PDIP Nopeus 20MHz
Sarja 89LP RAM Koko 4.25K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet AT89LP324020PU
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 38 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 8K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 40-PDIP