Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT89LP51RB2-20PU
AT89LP51RB2-20PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT89LP51RB2-20PU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT89LP51RB2-20PU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT89LP51RB2-20PU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5724 pcs Tietolomake AT89LP51RB2,RC2,IC2 SummaryAT89LP51RB2,RC2,IC2 Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 40-PDIP Nopeus 20MHz
Sarja 89LP RAM Koko 1.375K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 24KB (24K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet AT89LP51RB220PU
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 37 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 40-PDIP Datamuuntimet A/D 7x10b