Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT89S8253-24PC
AT89S8253-24PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT89S8253-24PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT89S8253-24PC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4516 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT89S8253-24PC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4516 pcs Tietolomake AT89S8253
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 40-PDIP Nopeus 24MHz
Sarja 89S RAM Koko 256 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 12KB (12K x 8)
oheislaitteet POR, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) Oscillator tyyppi External
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 2K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 40-PDIP