Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT90PWM161-16SNR
AT90PWM161-16SNR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT90PWM161-16SNR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT90PWM161-16SNR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero AT90PWM161-16SNR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81180 pcs Tietolomake AT90PWM81,161
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 20-SO Nopeus 16MHz
Sarja AVR® 90PWM Lighting RAM Koko 1K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet 1611-AT90PWM161-16SNRCT
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
I / O-numero 16 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 512 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SO