Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT90S2343-10PC
AT90S2343-10PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT90S2343-10PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT90S2343-10PC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5441 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT90S2343-10PC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V
Toimittaja Device Package 8-PDIP Nopeus 10MHz
Sarja AVR® 90S RAM Koko 128 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 2KB (1K x 16)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C I / O-numero 5
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 128 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-PDIP